Alise Kindzule

Uztura speciāliste
 

Par mani

Alise Kindzule Bachata Riga Alise Kindzule Bachata Riga
Bachata Riga
Alise Kindzule LIDO Alise Kindzule LIDO
LIDO publicitātes foto (LIDO.lv)
Alise Kindzule HK Sāga hokejs Alise Kindzule hokejs
Alise Kindzule Alise Kindzule
Foto: Matīss Markovskis

Veselīgs dzīvesveids vienmēr ir bijis nozīmīga manas dzīves daļa. Iegūtais bakalaura un maģistra grāds uzturzinātnē, un trenera kursi nav tikai mana izglītība un darbs – tā ir mana aizraušanās un dzīvesveids. Ik dienu daru to, ko mīlu, - trenējos, spēlēju hokeju, dejoju latino dejas un, lai visās jomās sasniegtu savu augstāko potenciālu, aktīvu dzīvesveidu apvienoju ar garšīgu un veselīgu maltīti.

Mani saista pārtikas psiholoģija, kas pēta cilvēka attiecības ar savu ķermeni un ēdienu, izskaidro mūsu izvēles un vēlmi pēc konkrētiem produktiem, grūtības uzturēt optimālu ķermeņa svaru, kā arī dažādu iekšējo un ārējo faktoru ietekmi uz ēstgribu. 

~ Veselīgs dzīvesveids ir ilgtermiņa izmaiņas, kas ietekmē ne tikai Tavu ķermeni, bet arī prātu, attieksmi un noskaņojumu ~

Pēc pieredzes varu teikt, ka skaists un veselīgs ķermenis ir sabalansēta dzīvesveida rezultāts, kas sevī ietver individuāli piemērotu uzturu, efektīvas fiziskās aktivitātes un labu pašvērtējumu. Tie ir pamatkritēriji, kas veido labas attiecības ar ēdienu. Diemžēl, šīs attiecības tiek definētas kā vienas no sarežģītākajām. Pārtikas psihologi ir izpētījuši, ka 62% pārtikas produktu iedzīvotāji pērk, lai uzlabotu noskaņojumu vai apbalvotu sevi, nevis uzņemtu nepieciešamās uzturvielas.

Mēs esam tik ļoti atšķirīgi savos mērķos un motivācijā tos saniegt. Mans mērķis ir palīdzēt ikvienam izveidot labas attiecības ar savu ķermeni, pārtiku un sportu. Palīdzēt izprast pārtikas psiholoģiju caur veselīgu uztveri pret sevi un apkārtējo vidi. Palīdzēt sasniegt panākumus kā darbā, tā sportā un sevis realizācijā. Lai mēs katrs kļūtu par labāko sevis versiju.

~ Lai dzīvotu veselīgu dzīvesveidu, ir sevi pietiekami jāmīl. Mīlēt savu ķermeni tikai tad, kad tas ir labākajā formā ir tas pats, kas mīlēt savus bērnus, kad viņi vislabāk uzvedas ~

Stāsts nav par diētām, kādu produktu vai to grupu izolēšanu no uztura. Tas nav tikai par pārtiku un sportu. Tas ir par attieksmi un mīlestību pret sevi. Jo dzīvesveida izmaiņu mērķis nav zaudēto kilogramus skaits, bet gan baudāma, veselīga dzīve, kas tiek iegūta pārmaiņu procesā. Tās ir jaunas atklāsmes par sevi. Apzinātība, klātesamība, mīlestība.

Izglītība

Maģistra grāds
Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU) Uzturzinātne
Bakalaura grāds
Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU) Uztura speciālists