Alise Kindzule

Uztura speciāliste
 
15/06/19

Uzņēmēju festivāls “Bizfests”

Jūnijā norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētais lielākais uzņēmēju sporta un izklaides festivāls “Bizfests”, kas pulcēja 48 uzņēmumu komandas! Tā bija neaizmirstama siltas vasaras nedēļas nogale, kas apvienoja dažādas izklaides un sporta aktivitātes, kā arī kopīgu atpūtu ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. Pasākuma vietā valdīja brīnišķīgi draudzīga un prieka pilna atmosfēra.

Festivāla  ietvaros norisinājās “Kapitāla iedvesmas telts” sarunas, kur ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par biznesu, dzīvi, attiecībām, uzturu un motivāciju dalījās vairāki iedvesmotāji. Savā pieredzē dalījās vēdiskais filozofs Uģis Kuģis, iepazīšanās koučs Roberts Staltmanis, Personiskās izaugsmes centra dibinātājs Āris Birze un uzņēmējs Mārtiņš Barkāns.

Arī man bija iespēja dalīties pieredzē par grāmatas “Ar Uzturu Uz Tu” ideju un tapšanas procesu, kā arī parunāties par pārtikas psiholoģiju un dzīvi kopumā. Milzīgs paldies par uzaicinājumu piedalīties!