Alise Kindzule

Uztura speciāliste
 

Aktivitātes

16/07/20

Sievišķības retrīts

14. – 16. augusts. 

Viesu nams Purgaiļi.

~ Skaistums sākas mirklī, kad Tu atrodi un iemīli sevi ~
Vienas no galvenajām sievišķības īpašībām ir mīlestība pret sevi, iekšējs miers un harmonija, kas mūsdienās ir tik viegli pazaudējamas.
Šajās trīs dienās kopīgi izdzīvosim un baudīsim brīnišķīgu un maģiski neaizmirstamu piedzīvojumu. No jauna atklāsim sevi, savas sajūtas, vajadzības un vēlmes.
Tas būs ceļojums pašai sev, kurā:
– iemācīsimies izmantot elpu kā instrumentu, lai veiksmīgi tiktu galā ar sarežģītām ikdienas situācijām, beidzot patiesi iepazītu un sadzirdētu sevi,
– apgūsim pārtikas psiholoģijas pamatus, kas ļaus iemīlēt sevi un savu ķermeni, celt pašvērtējumu un izprast pamatprincipus, kā ēst, lai būtu harmonijā ar sevi un savu ķermeni,
– atmodināsim savu iekšējo dievieti caur kustību, atbrīvosimies no saspringuma un sajutīsim sievišķo enerģiju un maigumu sevī, ļaujot vienkārši būt “šeit un tagad”,
– baudīsim kopā būšanu, emocijas, sarunas, dabu, mieru, praktiskos vakarus, pirti, peldes, baļļu, ugunskuru, veģetāras maltītes.
Šajā ceļojumā ar Tevi kopā būs Evija Sosāre, Alise Kindzule un Agrita Spēlmane.
Kopīgi vairosim laimi, mīlestību, pašapziņu, drosmi un ticību sev!
Dalības maksa – 180 EUR.
Agrā pieteikšanās līdz 1. augustam – 165 EUR.
Vietas rezervācija – 60 EUR.
Kontakti, lai pieteiktos: 26398789 (Evija) vai sūtot pieteikumu epastā alise.kindzule@inbox.lv (Alise).
Notikumu FB vari apskatīt:
31/08/19

Veselīga dzīvesveida diena Vecāķu pludmalē

Vecāķu pludmalē 31. augustā norisinājās “Veselīga dzīvesveida diena”. Tajā gan lieliem, gan maziem visas dienas garumā bija iespēja profesionāļu vadībā piedalīties sportiskās aktivitātēs un sacensībās gan pludmalē, gan uz ūdens. Pasākumā notika arī izglītojošas nodarbības un meistarklases par veselīgu dzīvesveidu, kā arī varēja saņemt bezmaksas konsultācijas pie veselības aprūpes speciālistiem.

Visas dienas garumā darbojās Veselības stacija, kurā veselības aprūpes speciālisti sniedza ekspreskonsultācijas. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja veikt holesterīna un glikozes līmeņa pārbaudi, kā arī izmērīt asinspiedienu un noteikt ķermeņa kompozīciju, saņemot īsu speciālistu konsultāciju par visu mērījumu rezultātiem.

Tāpat interesenti varēja piedalīties informatīvā nodarbībā par veselīgu uzturu, kur kopīgi analizējām pārtikas produktu etiķetes, izvērtējot produktu uzturvērtību un iespējamās alternatīvas. Tā bija burvīga, saulaina un sportiski veselīga diena!

15/06/19

Uzņēmēju festivāls “Bizfests”

Jūnijā norisinājās Latvijas Darba devēju konfederācijas un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras organizētais lielākais uzņēmēju sporta un izklaides festivāls “Bizfests”, kas pulcēja 48 uzņēmumu komandas! Tā bija neaizmirstama siltas vasaras nedēļas nogale, kas apvienoja dažādas izklaides un sporta aktivitātes, kā arī kopīgu atpūtu ar kolēģiem, draugiem un ģimeni. Pasākuma vietā valdīja brīnišķīgi draudzīga un prieka pilna atmosfēra.

Festivāla  ietvaros norisinājās “Kapitāla iedvesmas telts” sarunas, kur ar iedvesmojošiem pieredzes stāstiem par biznesu, dzīvi, attiecībām, uzturu un motivāciju dalījās vairāki iedvesmotāji. Savā pieredzē dalījās vēdiskais filozofs Uģis Kuģis, iepazīšanās koučs Roberts Staltmanis, Personiskās izaugsmes centra dibinātājs Āris Birze un uzņēmējs Mārtiņš Barkāns.

Arī man bija iespēja dalīties pieredzē par grāmatas “Ar Uzturu Uz Tu” ideju un tapšanas procesu, kā arī parunāties par pārtikas psiholoģiju un dzīvi kopumā. Milzīgs paldies par uzaicinājumu piedalīties!